.relacja z Warszawy

Warszawski Finał!

Prawnicy Czytają Dzieciom – wielki finał akcji w Warszawie zakończył cykl aukcji prowadzonych na rzecz Fundacji w całej Polsce.
I znów moc wzruszeń, emocji i uśmiechu. Uroczystość poprowadzona przez Jarosława Kuźniara jak zawsze niezapomniana i pełna dobrej energii. Tego wieczora utwory z naszych bajkowych audiobooków zagrał dla nas ich kompozytor Piotr Rubik. Po raz kolejny warszawscy prawnicy i biznesmeni otworzyli serca i wsparli nasze fundacyjne dzieciaki, ich rodziców i opiekunów.
W Warszawie zbieraliśmy przede wszystkim na wózek dla 10 letniego Piotrusia, który w wieku 4 lat złamał kręgosłup w wypadku samochodowym. Dziś jest całkowicie sparaliżowany, a dzięki specjalnemu wózkowi sterowanemu brodą zyska odrobinę samodzielności. Licytowaliśmy dla Piotrka min. podarowaną przez Jerzego Dudka koszulkę Ronaldo z autografami drużyny Realu Madryt, dzień w TVN z Omeną Mensah, piłeczki i koszulkę od Agnieszki Urszuli Radwańskich czy kurtkę polskiej reprezentacji olimpijskiej na igrzyska w Soczi z podpisem Kamila Stocha.
Dziękujemy! Dziękujemy, że z nami jesteście rok w rok! I że dzięki Wam możemy spełniać marzenia dzieciaków i ich rodziców.

Zamów płyty
Pomóż dzieciom

Dochód ze sprzedaży przeznaczamy na pomoc dla chorych dzieci i ich najbliższych