.fundacja

Fundacja Między Niebem a Ziemią pomaga dzieciom śmiertelnie i nieuleczalnie chorym
i ich rodzinom.

Pod stałą opieką Fundacji są 24 rodziny z całej Polski - wielu innym pomagamy doraźnie.
Większość naszych dzieci jest podopiecznymi hospicjów domowych. Ich rodzice i opiekunowie dają im wszystko, co mogą dać. Miłość, ale i ciężką pracę jaką jest opieka nad chorym dzieckiem 24 godziny na dobę, 365 dni w roku, wiele lat z rzędu. Dla nich zazwyczaj nie zostaje nic. Oni, ludzie tacy jak my, też potrzebują wsparcia. Poczucia bezpieczeństwa i tego, że nie są sami.

Dajemy im pomoc finansową i psychologiczną. Wspieramy rodziny chorych dzieci w zakupie sprzętu, leków, odżywek, środków codziennej pielęgnacji. Dzięki wsparciu Fundacji wiele dzieci może korzystać z zabiegów rehabilitacyjnych. Umożliwiamy diagnostykę i leczenie, na które zazwyczaj rodziców zwyczajnie nie stać. Czasem niezbędna jest pomoc codzienna - płacenie rachunków czy po prostu jedzenie.

Co roku Fundacja organizuje akcję charytatywną kierowaną do wybitnych polskich prawników. Ich uczestnictwo pracy dla fundacji niesie za sobą konkretne wsparcie doradcze, prawne i finansowe. Pod koniec każdego roku organizujemy uroczysty finał akcji charytatywnej połączony z wydarzeniami kulturalnymi i aukcjami na rzecz podopiecznych Fundacji. W tym roku spotkamy się w Trójmieście, Poznaniu, Krakowie, Wrocławiu i Warszawie.

Zamów płyty
Pomóż dzieciom

Dochód ze sprzedaży przeznaczamy na pomoc dla chorych dzieci i ich najbliższych