.relacja z Krakowa

A w Krakowie w Hiltonie pada deszcz!

Deszcz darów i pieniędzy od sponsorów i darczyńców, którzy podczas tegorocznej licytacji hojnie wspierali podopiecznych naszej Fundacji.
22 listopada w krakowskim hotelu Hilton Garden Inn odbyła się aukcja Fundacji pod hasłem "Prawnicy Czytają Dzieciom". Głównym sponsorem imprezy był bank Raiffeisen Polbank i Friedrich Wilhelm Raiffeisen, a darczyńcami znani i cenieni ludzie ze świata sztuki, polityki i sportu oraz krakowscy prawnicy i biznesmeni.
Uroczystość jak co roku brawurowo i z niezwykłym wdziękiem poprowadziła Marzena Rogalska, a uświetnił recital Beaty Rybotyckiej i Jacka Wójcickiego. Gościliśmy na scenie miedzy innymi Ewę Wachowicz, Jerzego Dudka i Michała Kościuszko, którzy podarowali na aukcję swoje niezwykłe podarunki i przeżycia. Szczególne podziękowania należą się także Dowódcy sił powietrznych Rzeczpospolitej Polskiej i 8 Bazie Lotnictwa Transportowego w Krakowie, która jak zawsze wsparła nas wyjątkowym prezentem.
Hotel, artyści i prowadzący wszystko zrobili dla nas charytatywnie! Atmosfera jak zawsze była wspaniała, pełna wzruszeń, śmiechu i dobrej ludzkiej energii.
Zebrane środki pozwolą pomóc wielu rodzinom dzieci śmiertelnie i nieuleczalnie chorych. Najważniejsze jest jednak to, że dzięki hojności naszych darczyńców będziemy mogli przyjąć pod opiekę Fundacji dwoje dzieci z Krakowa z chorobą nowotworową dla których ta pomoc może być jedyną szansa na dalsze życie.
Dziękujemy wszystkim gościom i ludziom, którzy pomogli przy organizacji tegorocznej krakowskiej akcji! Jesteście wspaniali!

Zamów płyty
Pomóż dzieciom

Dochód ze sprzedaży przeznaczamy na pomoc dla chorych dzieci i ich najbliższych