.relacja z Trójmiasta

był to absolutnie niezapomniany wieczór

18 października 2013 w przeuroczym Dworze Oliwskim odbyła się I aukcja charytatywna naszej Fundacji w Trójmieście.
Dzięki nieocenionej pomocy mec. Elizy Falby-Komorowskiej i mec. Krzysztofa Podniesińskiego oraz ich wspólników, partnerów i przyjaciół - był to absolutnie niezapomniany wieczór.

Swoją obecnością zaszczycili nas Prezes Naczelnej Rady Adwokackiej mec. Andrzej Zwara i marszałek Senatu Rzeczpospolitej Polskiej Bogdan Borusewicz. Obaj panowie podarowali na licytację cenne przedmioty. Imprezę uświetnił recital Marka Kaliszuka. Poprowadzona przez Marcina Żebrowskiego licytacja była jak teatralno-kabaretowy spektakl - pełna anegdot, trafnych porównań, wzruszających słów i doskonałych dowcipów. Oni wszyscy i wielu innych ludzi pomagało nam w organizacji tej Aukcji całkiem bezinteresownie.

Goście wzruszeni historiami naszych podopiecznych - okazali się hojni, ale i bardzo zadowoleni z przemiłego spotkania.

Najważniejsze jest jednak to, że dzięki nim Krzysiek z Koszalina dostanie wymarzony wózek dla niepełnosprawnych, Michałek z Tczewa będzie miał zapewnioną całoroczną rehabilitację, Laura z Peplina i jej rodzina będą miały węgiel na zimę, Agnieszka z Grzesiem z Szemuda lekarstwa, Marta z Gdańska opał i lekarstwa. Wiele innych rodzin dostanie konkretną pomoc. W ich imieniu – bardzo dziękujemy!

Zamów płyty
Pomóż dzieciom

Dochód ze sprzedaży przeznaczamy na pomoc dla chorych dzieci i ich najbliższych